Zwiedź te obiekty za pół ceny! Ostatni weekend promocji

Tegoroczna edycja ogólnopolskiej akcji Weekend za pół ceny zawiła także do naszego miasta. W najbliższy weekend Muzeum Górnictwa Węglowego kolejny raz zaprasza, aby przeżyć podziemną przygodę w zabytkowej Kopalni Guido i Sztolni Królowa Luiza.

W ramach akcji o połowę tańsze bilety można nabyć na trzy atrakcje: Podziemny Spacer Górniczy w Kopalni Guido oraz Podziemny Spływ Sztolnią lub Podziemne Królestwo Maszyn Sztolni Królowa Luiza. Bilety dostępne są na stronie internetowej www.podziemnaprzygoda.pl w zakładce Bilety na podziemną przygodę.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32 271 40 77 lub 728 406 128, a także adresem e-mail: rezerwacje@muzeumgornictwa.pl

Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania realizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. W tym roku powraca ona w nowej odsłonie i w trakcie aż dwóch listopadowych weekendów (18-20 oraz 25-27 listopada) przedsiębiorcy będą czekać na turystów ze specjalnymi ofertami.

– Najlepszym efektem akcji „Polska zobacz więcej-weekend za pół ceny” jest skuteczna zachęta do podróżowania osób, które z różnych względów, także finansowych, nie korzystały z dobrodziejstw, jakie daje człowiekowi turystyka i aktywny wypoczynek krajoznawczy. Kolejna edycja udowadnia sens tego projektu, który dodatkowo wspiera branżę turystyczna po sezonie. Polska jest piękna o każdej porze roku! – przyznaje Andrzej Gut-Mostowy, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje