Czołowe w Mikulczycach. 5 osób trafiło do szpitala. W aucie był poszukiwany

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę na zabrzańskim odcinku DK88. W wyniku zdarzenia pięć osób zostało przewiezionych do szpitala.

Do wypadku drogowego doszło w środę około 20:00 na Mikulczyckiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że, jadąca w kierunku Bytomia, 31-letnia kierująca samochodem renault zjechała na przeciwległy pas jedni i doprowadziła do zderzenia z jadącym z przeciwka citroenem, którym kierował 46-latek.

W wyniku zderzenia pięć osób z poważnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitali. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W trakcie ustaleń okazało się, że 35-letni pasażer renault był poszukiwany w celu odbycia kara 4 miesięcy pozbawienia wolności.

Na miejscu pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, funkcjonariusze straży pożarnej i ratownicy medyczni. Droga w obu kierunkach została odblokowana o godzinie 23:22. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i kulturę jazdy. Zadbajmy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, a także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje