Chcesz zrobić karierę? To są Twoje dni.

dni karieryMarzec to miesiąc obfitujący w skierowane do studentów wydarzenia związane z rynkiem pracy i rozwojem zawodowym. Niedawno informowaliśmy o kolejnej edycji konkursu „Grasz o staż a już 27 marca w katowickim Altusie rozpoczynają się organizowane przez międzynarodową organizację studentów AIESEC – „Dni Kariery„. 

Podczas imprezy studenci mają szansę nawiązać kontakty zawodowe, postarać się o jak najlepszą praktykę i odnaleźć wymarzoną pracę czy staż.

Wszyscy chętni, powinni przyjść 27 marca 2012 do budynku Altus przy ulicy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach. To właśnie tam, odbędą się wielkie targi, na których prawie 50 pracodawców, zarówno polskich jak i zagranicznych, zaprezentuje swoje propozycje drogi do sukcesu dla rzeszy młodych ludzi, którzy w niedalekiej przyszłości chcą zacząć pracować.

Takie spotkania umożliwiają swobodny dialog środowiska studentów i profesjonalistów. Nieskrępowana atmosfera pomaga w wyjaśnieniu przeróżnych zawiłości, takich jak kryteria oceny kandydatów czy specyfika pracy w poszczególnych działach firmy. Student ma możliwość porównania ofert wielu pracodawców i dokonania właściwego wyboru pod kątem swoich możliwości, kwalifikacji i zainteresowań.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje