IGRY 2012. Program imprezy, dzień po dniu

 

IGRY 2012 jak co roku naładowane pozytywną energią, atrakcjami dla studentów i mieszkańców miasta oraz niezapomnianymi chwilami. Na zabawę zaprasza Komitet Igorwy 2012, portal Dzisiaj w Gliwicach oraz radio RMF MAXXX!

W niedzielę, 13 maja…

ruszamy na teren parkingu przy lodowisku „TAFLA” bo tam już od godziny 11.00 będzie można podziwiać park maszyn sportowych oraz tuningowanych. W trakcie tego dnia pokazy motoryzacyjne, modelarskie, bój akademików na najlepszy pojazd, konkursy i atrakcje dla gości oraz akcja krwiodawstwa. Wieczorem after party w Klubie Studenckim SPIRALA.

W poniedziałek, 14 maja…

wieczór kulturalny w Centrum Edukacyjno-Kongresowym oraz w Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO. W planie występy kabaretów Kałasznikof, Grupa Improwizacyjna AdHoc, Grupa MoCarta oraz występ Teatru Akademickiego Remont wraz z Akademickim Zespołem Muzycznym. 
Start kabaretów w Centrum Edukacyjno-Kongresowym o 18.00, o 19.00 zaczynamy sztukę Teatru Remont. Impreza biletowana.

Wtorek, 15 maja…

to imprezy na świeżym powietrzu. Kłodnica Challenge, czyli regaty kajakowe na Kłodnicy o godz. 17.00 przy Wydziale MT, a od 19.00 na terenie miasteczka akademickiego, między akademikami Piast oraz Ziemowit filmy wybrane przez fanów fanpagu IGRY: „Kosmiczny mecz” oraz „Król Lew”. Od 23.00 bawimy się w KS SPIRALA – tam International Party, Rock’a w rytmie rocka oraz w Gwarku gdzie latino i salsa. Wstęp wolny!W środę, 16 maja…
Red Hot Chili Peppers w Gliwicach! Niemożliwe? Możliwe! Na placu Krakowskim za darmo koncert właśnie tego zespołu na ogromnym ledowym ekranie. Wcześniej bo od godziny 15.00 konkursy wraz z finałem Boju Akademików, pokazy taneczne i sztuki walki oraz mini maraton zumby.

Czwartek, 17 maja…

zaczynamy barwnym korowodem. O godz. 15.30 studenci Politechniki Śląskiej wraz z zaprzyjaźnionymi uczelniami ruszą na lotnisko. W trakcie przemarszu uczestnicy zatrzymają się przed Urzędem Miejskim gdzie z rąk Prezydenta Miasta odbiorą klucze do bram naszego grodu. Po dotarciu na teren imprezy, gdzie wejdziecie za darmo będzie można uraczyć się napojami i przysmakami w strefie gastro. Na początek zagra dla nas Letni Chamski Podryw, Giflof, zagraniczna gwiazda Kontrust oraz gwiazda wieczoru zespół HEY. 
Oczywiście w trakcie całego dnia konkursy z nagrodami.

Piątek, 18 maja…

rozpocznie się o godzinie 17.00 koncertem zwycięzców Przeglądu Kapel Studenckich Party Hard, po nich na scenę wkroczy zespół Lustro, następnie Tede, Big Cyc gwiazdą wieczoru będzie zespół KSU a już w nocy na zakończenie zagrają zwycięscy Bitwy DJ-ów. Wszystko bezpłatnie.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje