Kurs samoobrony dla Pań. Bądź bezpieczna

Boisz się spacerować nocą? Nie czujesz się bezpieczna? Idź na bezpłatny kurs samoobrony

To już dwunasta edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla gliwiczanek organizowanych przez Straż Miejską i Centrum Ratownictwa Gliwice.  Od 10 września do 29 października 150 kobiet będzie uczyć się podstawowych technik samoobrony, które mogą się przydać w różnych sytuacjach zagrożenia. W poprzednich latach na zajęciach zawsze wstawiał się komplet chętnych, jednak nie wszystkie uczestniczki kończyły kurs. Warto przemyśleć swoją decyzję, żeby nie zabierać innym miejsc. 

By móc brać udział w zajęciach w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ulicy Warszawskiej, od 27 sierpnia trzeba osobiście zgłosić się w Centrum Ratownictwa, by podpisać stosowne regulaminy i oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych. 

Przedsięwzięcie po raz kolejny realizowane jest w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i finansowane jest z budżetu miejskiego. Dlatego zachęcamy wszystkie gliwiczanki do wzięcia udziału w zajęciach i życzymy wytrwałości, by  w tym roku każda kobieta biorąca udział w akcji ukończyła kurs.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje