Przedsiębiorcze gliwiczanki. Zdobądź nawet 40 tys. zł!!

Czy w tych trudnych czasach da się otworzyć opłacalny biznes? W Gliwicach to proste!

Właśnie startuje unijny projekt „Jestem przedsiębiorcza-zakładam firmę”, realizowany przez Proton Relations wraz z Instytucją Szkoleniową „Muster-in”. Inicjatywa jest kierowana do 30 bezrobotnych kobiet mieszkających na terenie Gliwic, Zabrza lub powiatu gliwickiego. Chętne muszą być zarejestrowane w PUP oraz nie mogą posiadać zarejestrowanej działalności gospodarczej w Polsce i za granicą – w okresie od 1 roku przed przystąpieniem do przedsięwzięcia.

Kwota o jaką mogą starać się przedsiębiorcze panie to 40 tysięcy złotych! Grupą priorytetową są kobiety w wieku 50+. W trakcie realizacji projektu, na uczestniczki czeka 120-godzinne szkolenie poprzedzające rejestrację firmy. Kurs jest poświęcony aspektom prawnym oraz formalnym, związanych z prowadzeniem i zakładaniem firmy. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, dotyczy między innymi zastosowania IT w biznesie, rachunkowości, marketingu, wystawiania faktur i źródeł finansowania rozwoju firmy. 

Dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronach www.protonrelations.pl oraz www.musterin.pl. Nabór odbywa się w terminie od 27 do 29 sierpnia. Szczegółowych informacji udziela gliwickie biuro projektu (ul. Chorzowska 58, tel. 32/337-20-62, 506-080-246, e-mail: projekt@protonrelations.pl). 

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje