Sylwester na Placu Krakowskim. Gwiazdy Mayday!

W tym roku Gliwice proponują przełamanie tradycyjnego podziału imprezy na scenę i publiczność.

 

Płyta Placu Krakowskiego zamieni się w parkiet taneczny, na którym gliwiczanie będą mogli bawić się podobnie jak na dużych imprezach klubowych, organizowanych w zamkniętych obiektach. W tym celu w środkowej części placu ustawiona zostanie potężna konstrukcja złożona z ramp oświetleniowych o wymiarach ok. 25 x 25 m. Będzie to centralne miejsce zabawy, gdzie powstanie klasyczny „parkiet” taneczny, zalany deszczem efektów dyskotekowych. Dodatkową atrakcją będzie oświetlenie laserowe oraz szperacze oświetlające niebo i wskazujące miejsce imprezy.

Miejsce tradycyjnej sceny na Placu Krakowskim będzie polem działania artystów muzycznych. Do występów zaproszono gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Mayday – Felixa Kröchera (Frankfurt) oraz Siasię (Katowice), czyli specjalistów od elektronicznej muzyki klubowej.

Organizatorzy przygotowują też niespodziankę – monumentalną animację korespondującą z charakterem tegorocznego Sylwestra, która będzie wyświetlana na budynku Rektoratu Politechniki Śląskiej. Oczywiście na imprezie nie zabraknie też stałego elementu każdej Nocy Sylwestrowej, czyli wielkiego pokazu sztucznych ogni.

Na zlecenie Miasta Gliwice imprezę realizuje Impresariat Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje