Być kibicem przez duże „K”

– Kibicowanie to coś więcej niż pasja – przekonują pomysłodawcy imprezy „Jestem kibicem przez duże „K” – Euro 2012″, która odbędzie się 13 kwietnia.

 

 W hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Piastów Śląskich (ul. Orląt Śląskich 25) spotkają się uczniowie gliwickich szkół: Gimnazjum nr 7 i VII Liceum Ogólnokształcącego oraz szkół podstawowych nr 12, 20, 39 i 7, a także zaprzyjaźnionej placówki z Bielska-Białej. 
 
W programie imprezy znalazły się m.in. rozgrywki sportowe w ramach III Międzyszkolnego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, mecz z Bielską Szkołą Rzemiosł, zwiedzanie wystawy „Budowa stadionu miejskiego w Gliwicach”, rozstrzygnięcie międzyszkolnych konkursów – „Radość kibica w obiektywie” i „Szalik atrybutem kibica” oraz wewnątrzszkolnego konkursu wiedzy o sporcie, prezentacja multimedialna o osiągnięciach sportowych w ZSO nr 4 i krótki program artystyczny.
 
– Wkrótce w całej Polsce będą organizowane liczne uroczystości związane z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej – Euro 2012. Przy tej okazji chcemy przygotować młodzież do świadomego odbioru różnych imprez sportowych z zachowaniem zasad właściwego kibicowania – tłumaczą organizatorzy przedsięwzięcia. Impreza w ZSO nr 4 rozpocznie się o godzinie 9.00.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje