Dzieciaki ze szkoły specjalnej dostały wyremontowaną salę

„Jesienne Bajanie” – pod taką nazwą odbyły się dzisiaj warsztaty w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 40 w Biskupicach. Wzięli w nich udział uczniowie z siedmiu zabrzańskich placówek oświatowych. Była to również okazja do uroczystego oddania do użytku sali gier i zabaw, która przeszła gruntowny remont.

W spotkaniu udział wzięli m.in.: zastępca prezydenta Zabrza Katarzyna Dzióba, radni Rady Miasta Zabrze – Damian Trześniewski i Grzegorz Turek, naczelnik Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego w Zabrzu Ewa Wolnica, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Zabrzu Urszula Koszutska, a także dyrektorzy tych zabrzańskich szkół, których uczniowie brali udział w warsztatach.

Uroczyste oddanie do użytku sali gier i zabaw w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 40
Uroczyste oddanie do użytku sali gier i zabaw w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 40

Sportowe zajęcia, w ramach „Jesiennego Bajania”, odbywały się na wyremontowanej sali, w której wykonano roboty tynkarsko-malarskie, usprawniono wentylację, wykonano nową posadzkę i naprawiono pokrycie dachowe. Całkowity koszt robót wyniósł 57 468,22 zł.

Dzieci brały również udział w warsztatach kulinarnych, ceramicznych, plastycznych i bajkowych. Była to dla uczniów okazja do rozwijania swoich talentów, odkrywania pasji, a także nawiązania nowych przyjaźni i świetnej zabawy.

Warsztaty ceramiczne w ramach "Jesiennego Bajania"
Warsztaty ceramiczne w ramach „Jesiennego Bajania”
Warsztaty sportowe w ramach "Jesiennego Bajania"
Warsztaty sportowe w ramach „Jesiennego Bajania”

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje