Koncert HIGH DEFINITION w Jazz Clubie

HIGH DEFINITION to kwartet złożony z młodych, ambitnych muzyków, otwartych zarówno na główny nurt jazzowy jak i korzystających z najnowszych zdobyczy muzyki klasycznej czy współczesnej awangardy. W 2011 r. kwartet zdobył Grand Prix na dwóch znanych Europejskich konkursach, w tym prestiżowy Jazz Hoeilaart i Krokus Jazz.

Każdy z dotychczasowych sukcesów był dla mnie dużym skokiem naprzód i wielkim zaskoczeniem – mówi pianista Piotr Orzechowski, zwycięzcą Montreux Jazz Piano Competition, laureat plebiscytu Gazety Wyborczej Kulturalne Odloty 

Saksofonista Mateusz Śliwa jest dwukrotnym laureatem i zwycięzcą Ogólnopolskiego Festiwalu Saksofonowego w Przeworsku. Kontrabasista Alan Wykpisz zdobył indywidualną nagrodę dla najlepszego kontrabasisty na Jazz Hoeilaart. Perkusista Patryk Dobosz zdobył nagrodę specjalną Leszka Możdżera na Jazz Juniors.

Czwartek, 15 marca 2012 o godzinie 20.00

Bilety: 10 zł przedsprzedaż / 15 zł w dniu koncertu.
Bilety na koncert będą dostępne w przedsprzedaży w Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Gliwicach (ul Dolnych Wałów 3), od wtor­ku do so­boty w godz. od 10.00 do 18.00.  

 

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje