Szansa dla gliwickich aktorów

 

recytacja mdk gliwiceMasz talent? Śpiewasz lepiej, niż każdy może? Bliskie są Twemu sercu słowa Szekspira „Świat jest teatrem, aktorami ludzie”? Doskonale! 23 kwietnia o godz. 17.00 Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach organizuje właśnie dla Ciebie kolejny konkurs z cyklu „Wierszowanie”.

W recytatorskie szranki mogą stanąć zarówno młodzi, jak i ci trochę starsi – konkurs przygotowany jest dla uczestników od 12 do 112 lat (redakcja „Kultury” się łapie!). Tym razem na warsztat wzięta zostanie literatura irlandzka – wiersze, proza, poezja śpiewana i ciekawe słowne kolaże, tak zwane „Wywiedzone ze słowa”. A wszystko po to, by odkrywać nowe gliwickie talenty. I mądrze się bawić.

Spotkanie rozpocznie się 23 kwietnia o godzinie 17.00 w siedzibie MDK przy ul. Barlickiego 3 na Scenie Debiutów Realnych. Każdy uczestnik prezentuje jeden tekst poetycki lub prozatorski.

Zgłoszenia wysyłajcie do środy (18 kwietnia) na adres e-mail: imprezy@mdk.gliwice.pl. Powinny one zawierać: imię i nazwisko uczestnika, repertuar, prezentowany tekst, nazwę szkoły. Szczegółowe informacje można uzyskacie pod numerem telefonu 32/232-69-54, zajrzyjcie także na stronę www.mdk.gliwice.pl.

RM

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje