Uliczna Bitwa Fotograficzna. Fight, fight, fight!

Jeszcze tydzień pozostał na zgłaszanie swoich zdjęć do IX Ulicznej Bitwy Fotograficznej. A w piątek 27 lipca 2012 r. przyjdzie czas na wielkie starcie pod gołym niebem. Do boju!

Chłopaku, mandżur pakuj. Dziewczyno, szykuj się na wojnę. Uzbrojeni w aparaty i fotograficznie niebezpieczni – zgłaszajcie swoje zdjęcia do Bitwy Fotograficznej!

Formularz zgłoszeniowy

Tematem tegorocznej Bitwy jest PODRÓŻ. Na Twoją interpretację tematu czekamy do 25 lipca (środa) do północy. Uczestnicy, których zdjęcie zostanie zakwalifikowane do udziału w Bitwie, otrzymają potwierdzenie i zaproszenie na bitwę, ale do kibicowania zapraszamy wszystkich. Twoja PODRÓŻ zaczyna się już dziś!

26 lipca ogłoszona zostanie lista uczestników, a spotkamy się już w piątek 27 lipca 2012 r. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Artystów Ulicy “Ulicznicy” na żywo, pod gołym niebem, z głosem decydującym jurora oraz publiczności. Zwycięzcę Bitwy obsypiemy cennymi nagrodami (m.in. tablet graficzny nowej generacji Intuos5, urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus Photo PX730WD i profesjonalne wydawnictwa spod znaku Helion).

Jest to jedyna taka okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na żywo, a przede wszystkim dobrze się bawić w gronie potyczkujących się fotografów. Zapraszamy!

Marek Arcimowicz, juror tegorocznej Ulicznej Bitwy Fotograficznej, znany jest z niezwykłych fotografii, które wykonał w miejscach niedostępnych dla 99% z nas. Ze sprzętem fotograficznym dotarł w bardzo dzikie i odległe miejsca. Obserwował i utrwalił zarówno piękne krajobrazy, jak i ludzi zmagających się z naturą i swoją własną słabością. 

IX Uliczna Bitwa Fotograficzna
Temat bitwy: PODRÓŻ
Kiedy: 27 lipca 2012, piątek, godzina 20.00
Gdzie: Gliwice, skwer przy Zamku Piastowskim
Juror i gość specjalny: Marek Arcimowicz

RM

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje