V Śląski Festiwal Charytatywny

To już piąta edycja festiwalu, który łączy dobrą muzykę i zabawę z pomocą osobom potrzebującym.

Śląski Festiwal Charytatywny jest cyklicznym wydarzeniem muzycznym, dedykowanym materialnemu i psychologicznemu wsparciu osób niepełnosprawnych. W ramach dotychczasowych akcji zebrano kwotę o łącznej wartości 15.727,58 złotych, którą przeznaczono na finansowanie terapii i pomocy medycznych dla trzech osób.

W piątek 16 listopada 2012 na scenie największego gliwickiego klubu muzycznego ROCK’a Music Club odbędzie się kolejna edycja imprezy. V Śląski Festiwal Charytatywny będzie miał rockowo alternatywny charakter. Zaprezentują się jedne z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych w Polsce – Komety oraz Muzyka Końca Lata a także goście poprzedniej edycji Festiwalu – Bulbulators oraz młody energetyczny zespół Tife Tife.

Podobnie, jak w poprzednim roku Festiwal wsparł Gliwicki Klub Sportowy Piast, przekazując na aukcje unikatowe przedmioty: piłkę z autografami zawodników, koszulkę klubową oraz komplet kart z autografami drużyny Piasta.

Środki zebrane podczas V ŚFCH zostaną przeznaczone na wsparcie dla pięcioletniego Szymona Żydka oraz Pawła Lewka.

Bilety-cegiełki w cenie 30 zł można nabyć w księgarni „Czas” w Gliwicach oraz w klubie Rock’a w Rynku a także pod adresem kontakt@calanaprzod.org oraz za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie Stowarzyszenia Cała Naprzód www.calanaprzod.org. W dniu koncertu bilety-cegiełki będą do nabycia w cenie 35 złotych.

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje