Wygraj wyjazd do Disneyland’u!

cinema cityPrzepiękny, bajkowy świat, niezapomniane przeżycia oraz emocje sięgające zenitu! Cinema City oraz Monolith Films zapraszają do wzięcia udziału w najbardziej baśniowym konkursie tego roku! Do wygrania wyjazd dla dwóch osób do europejskiego królestwa bajki – Disneyland’u.

Zmagania o weekend marzeń na Facebookowy profilu Cinema City potrwają do 26 marca!

„Lustereczko, lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?! A co, gdyby zaczarowane zwierciadło nagle znalazło się w naszej ręce? O co chcielibyśmy zapytać – o przepis na eliksir młodości, metodę na szczęście a może sposób na olbrzymią fortunę?!

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zostać fanem Cinema City i za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Facebooku w zakładce KONKURS odpowiedzieć na jedno pytanie – „O co zapytał(a)byś lusterko gdybyś miał(a) je przez jeden dzień?”. Pamiętaj! Twoja odpowiedź może mieć maksymalnie 500 znaków. Nie czekaj! Opisz swoje marzenia i wygraj wyjątkowy 2-osobowy wyjazd do Disneyland’u.

 Dla naszych czytelników C-C przygotowało zaproszenia na film Królewna Śnieżka. Wystarczy do piątku, 23 marca wysłać na adres kultura@dzisiajwgliwicach.pl odpowiedź na dwa pytania:

1) Jak brzmi anglojęzyczna nazwa filmu Królewna Śnieżka? 
2) Jak się nazywa odtwórczyni roli Złej Królowej i za jaki film w swojej karierze otrzymała Oscara? 

Wśród osób, które udzielą poprawnych odpowiedzi wylosujemy 4 podwójne zaproszenia.

 
 

 

Media Społecznościowe

0FaniLubię
3,912ObserwującyObserwuj
0SubskrybującySubskrybuj

Nowe informacje